Klausimai apie žaidėjus/trenerius/skautus

Su žaidimu susijusią pagalbą gausite čia ir tik čia.
Prieš klausdami, privalote perskaityti DUK.

Moderator: BBallZone Team LT

darys
Head coach
Team: Kapų Magic
Country: Lietuva
Type: Honoured member
League: Lietuva.4.2
Int. league: World League.3.2

Re: Klausimai apie žaidėjus/trenerius/skautus

Post by darys » 2018-1-4 11:38

denino wrote:Kaip sukeisti žaidėjus tarp pagrindinės ir koledžo komandos kai turi abejose po 7 žaidėjus?
Toks tapau įkaitas, nes pasamdyti naujo žaidėjo negaliu, nes bankrutuoju, bet koledže atlyginimai sukilo, nes tikriausiai vidurkis VK nukrito pagrindinėj komandoj.
Iš skautų irgi neleidžia samdyt? Tada lieka tik mainai, kuriais sutaupytum ir gautum daugiau žaidėjų arba bent vk vidurkį pasikeltum.

Vylex
Beginner
Team: Žygaitukai
Type: Team owner
League: Lietuva.5.14
Int. league: World League.5.11

Post by Vylex » 2018-1-24 11:50

Sveiki, norėjau paklausti, ar vardinio žaidėjo ūgis auga? Jei iki kiek metų auga jis? Ir galbūt kažkokį įgūdį treniruojant, didesnė tikimybė, jog užaugs aukštesniu??

HeyHoudini
Beginner
Team: Briedžiai
League: Lietuva.3.1
Int. league: World League.3.4

Post by HeyHoudini » 2018-1-24 17:38

Vylex wrote:Sveiki, norėjau paklausti, ar vardinio žaidėjo ūgis auga? Jei iki kiek metų auga jis? Ir galbūt kažkokį įgūdį treniruojant, didesnė tikimybė, jog užaugs aukštesniu??
Auga iki 18metų. Kartais paauga ir būdamas 19metų, bet labai maža tikimybė. Augimo dienos 10 ir 40 sezone. Nėra įgūdžio, kuris didintų tikimybe

Mavro
Beginner
Team: Philadelphia „76ers“
League: Lietuva.3.2
Int. league: World League.4.4

Post by Mavro » 2018-3-9 15:33

Sveiki, kodėl kai aš siunčiu arba man atsiunčia mainų pasiūlymą, jame visada yra priedas, kad turiu kompensuot savaitės algų skirtumą (jei aš mažinu algas), o kai aš didinu algas jokių kompensacijų nebūna man? bent jau kiek aš pastebėjau..

darys
Head coach
Team: Kapų Magic
Type: Honoured member
League: Lietuva.4.2
Int. league: World League.3.2

Post by darys » 2018-3-9 21:24

Mavro wrote:Sveiki, kodėl kai aš siunčiu arba man atsiunčia mainų pasiūlymą, jame visada yra priedas, kad turiu kompensuot savaitės algų skirtumą (jei aš mažinu algas), o kai aš didinu algas jokių kompensacijų nebūna man? bent jau kiek aš pastebėjau..
Niekam nebūna.

gynybosmedis
Beginner
Team: NenugalimiejiKARKLAI
Type: PREMIUM package
League: Lietuva.5.1
Int. league: World League.4.8

Post by gynybosmedis » 2018-8-4 17:52

SKAUTAI. Ar egzistuoja tikimybė ištraukti 9 arba 10 pot skautinį (negarantuotą) žaidėją, jeigu traukiu nurodydamas 3 kriterijus?

Apie tai, kad negalima taisyklėse neparašyta, bet norisi būti tikriems, nes su draugais dabar visai pasinešę į skautinimą, nemenkai investuojam. Taisyklėse randu parašyta tik apie garantuotą šaukimą: "sukaupus reikiamą "nesėkmingų investicijų" sumą surandamas "garantuotas" 10-ties potencialo žaidėjas (treneris), jei nebuvo naudojamas joks filtravimo kriterijus. Jeigu buvo naudojama 1-2 filtravimo kriterijai, surandamas "garantuotas" 9-ių potencialo žaidėjas (treneris). Jei buvo naudojami 3 filtravimo kriterijai, ištraukiamas 8-ių potencialo žaidėjas (treneris)." Bet aktualu, kad vėliau nepasirodytų, jog ši taisyklė galioja ir negarantuotiems traukimams.

a-darius
Admin
Team: Ant bajerio
Type: Administrator
League: Lietuva.2.2

Post by a-darius » 2018-8-5 13:19

Egzistuoja
--- I'm pro fair game and tidy forum!---
(Aš už sąžiningą žaidimą. Bei švarų ir tvarkingą forumą !)

Egis01
Promising
Team: AC ''Tauragė''
League: Lietuva.1.1
Int. league: World League.1.1

Post by Egis01 » 2018-8-7 22:32

kodėl suradus garantuotą, kitas garantuotas tampa brangesnis? aš šito nepagaunu. man dabar garantuotas kainuoja mažiausiai 200k ir dar mažiausiai +5 dienas iki garantuoto... jeigu kada pasidaryčiau pertrauką žaidime ir nusirisčiau žemyn tai po to sugrįžti ten kur buvau taptu dar sunkiau... :?

a-darius
Admin
Team: Ant bajerio
Type: Administrator
League: Lietuva.2.2

Post by a-darius » 2018-8-8 07:13

Na apskritai garantuotų neturėtų būti. Jie tik iškreipia žaidimo rinką.
Garantuoti traukimai buvo įvesti nes žaidino dalyviai labai prašė kažkokio tai "laimingo" bilieto jei labai nesiseka su traukiais.

10 potencialų žaidėjų turėtų būti mažai. Kuo jų yra daugiau - tuo potencialo įtaka yra mažesnė.
Kažkada žaidime turėjome situaciją kai visame žaidime buvo ~10 TOP lygio žaidėjų ir dėl jų vykdavo tikra kova rinkoje.
Tada net 7-8 potencialo žaidėjai dar buvo laikomi talentingais.

Šiuo metu dėl garantuotų traukių ta situacija yra absurdiška. 1-6 potencialo žaidėjus galima būtų apskritai naikinti iš žaidimo. Na negali kiekviena komanda turėti po 5 aukščiausio lygio talentus.

O šiaip ateityje greičiausiai visa skautų sistema keisis - garantuoti naikinsis, atsiras draf`ai. Pabandysime mažinti 9-10 potencialo žaidėjų kiekį bei gražinti geriausius žaidimo žaidėjus į rinką (draftiniai žaidėjai išankstiniame pratesime nebus "skautiniai)
--- I'm pro fair game and tidy forum!---
(Aš už sąžiningą žaidimą. Bei švarų ir tvarkingą forumą !)

Egis01
Promising
Team: AC ''Tauragė''
League: Lietuva.1.1
Int. league: World League.1.1

Post by Egis01 » 2018-8-8 12:16

na, bet aš visai ne to klausiau. :D bet kad jau taip nukreipei, tai aš ir nesuprantu, kaip kurie turi po kelis skautų surastus super talentus, o va pvz aš jeigu ir randu super talentą, tai jis būna labai žemo ūgio. :x o šiais laikais dominuoja komandos tik su labai gerais aukštais. :)

Post Reply

Return to “Pagalba”