Žaidimo reklamavimas

Su žaidimo naujienomis bei patobulinimais susijusios diskusijos. Čia taip pat skelbkite savo pasiūlymus.

Moderator: BBallZone Team LT

a-darius
Admin
Team: Ant bajerio
Country: Lietuva
Type: Administrator
League: Lietuva.2.2
Int. league: World League.3.4

Re: Žaidimo reklamavimas

Post by a-darius » 2017-9-14 20:11

Na aš žaidime praleidžiu daug laiko ir galiu taip pat įverinti reklamos kiekį. Nėra jis toks didelis. Ankščiau iššokančios reklamos būdavo tikrai daugiau. Tiesiog kol kas ji rodoma "neprotingai" - visa iš karto.
T.y. ryte prisijungus išmeta kokius 3-5 sykius reklamą, o vėliau visą dieną reklama nebeišmetinėjama.

Šitą bandome tartis kad pakoreguotų, bet kadangi tai priklauso netik nuo mūsų, kol kas rezultatų nėra.
--- I'm pro fair game and tidy forum!---
(Aš už sąžiningą žaidimą. Bei švarų ir tvarkingą forumą !)

Mirza
Bench warmer
Team: MeetSharers
Type: Team owner
League: Lietuva.1.1
Int. league: World League.1.1

Post by Mirza » 2017-9-14 21:34

Aš turiu premium ir reklamas esu išjungęs. Ir mane labai siutina, kai jungiantis per telefoną dar neprisiloginus išmetą tą reklamą per visą langą. Beveik visada ją packlikinu prieš suvesdamas slaptiką. Tai arba reiktų normalią mob versiją turėti arba tu reklamų visai nerodyti. Lankomumą tokie erzinantys dalykai tikrai mažina.

a-darius
Admin

Post by a-darius » 2017-9-15 11:38

Vėl susirašiau su reklamos tiekėjais, tai reklamą uždarius. T.y. nuspaudus "x" ta pati reklama kurį laiką neberodoma (1-30d priklausomai nuo reklamos).
Tiesiog "refresh" nepakanka.

Mobilioji versija ir dizainas tikrai išlieka prioritetinis atnaujinimas. Tiesiog jam reikės skirti velniškai daug laiko. Ir prieš tai pradėdami norime didžiąją dalį "priežiūros" darbų perkelti į federacijas. T.y. kad mes galėtume fokusuotis su pačiu atnaujinimu, o bendruomenės reikalus tvarkytų pati bendruomenė.

ekstrasensas
Promising
Team: PIRANIJOS
League: Lietuva.4.2
Int. league: World League.4.3

Post by ekstrasensas » 2017-9-17 21:30

Kuo maziau reklamu ir kuo daugiau simuliatoriaus tvarkymo!

ronas
Starter
Team: Los Pepes
Int. league: World League.2.2

Post by ronas » 2017-9-17 21:37

Mirza wrote:Aš turiu premium ir reklamas esu išjungęs. Ir mane labai siutina, kai jungiantis per telefoną dar neprisiloginus išmetą tą reklamą per visą langą. Beveik visada ją packlikinu prieš suvesdamas slaptiką. Tai arba reiktų normalią mob versiją turėti arba tu reklamų visai nerodyti. Lankomumą tokie erzinantys dalykai tikrai mažina.
aš irgi naudoju premium. bet va šita reklamą prieš prisijungiant, visada išmeta. tiek per telefą, tiek per kompą, naršant atsilogina ir visada tą lažybų reklamą išmeta, absoliučiai visada.

a-darius
Admin

Post by a-darius » 2017-12-2 11:15

Reklamą administruojanti firma sutiko laikinai pabandymui pakeisti reklamos rodymo sąlygas:
- sumažintas reklamų kiekis mobiliajame telefone (jau kuris laikas sumažinta)
- žaidime iššokanti reklama rodoma ne dažniau nei kartą per valandą (nuo šiandien)

Suprantu kad ankstesnis variantas buvo pernelyg "piktas" ir dalis vartotojų įsijungė reklamos blokavimo priemones.
Prašome jų nebenaudoti.

Post Reply

Return to “Žaidimo tobulinimas/Naujienos/Pasiūlymai”