http://www.bballzone.net/

Žaidimo reklamavimas

Su žaidimo naujienomis bei patobulinimais susijusios diskusijos. Čia taip pat skelbkite savo pasiūlymus.

Moderator: BBallZone Team LT

Re: Žaidimo reklamavimas

Postby a-darius » 2017-9-14 20:11

Na aš žaidime praleidžiu daug laiko ir galiu taip pat įverinti reklamos kiekį. Nėra jis toks didelis. Ankščiau iššokančios reklamos būdavo tikrai daugiau. Tiesiog kol kas ji rodoma "neprotingai" - visa iš karto.
T.y. ryte prisijungus išmeta kokius 3-5 sykius reklamą, o vėliau visą dieną reklama nebeišmetinėjama.

Šitą bandome tartis kad pakoreguotų, bet kadangi tai priklauso netik nuo mūsų, kol kas rezultatų nėra.
--- I'm pro fair game and tidy forum!---
(Aš už sąžiningą žaidimą. Bei švarų ir tvarkingą forumą !)
a-darius
Admin

Team: Ant bajerio
Country: Image Lietuva
League: Lietuva.1.1
Int. league: World League.2.2

Postby Mirza » 2017-9-14 21:34

Aš turiu premium ir reklamas esu išjungęs. Ir mane labai siutina, kai jungiantis per telefoną dar neprisiloginus išmetą tą reklamą per visą langą. Beveik visada ją packlikinu prieš suvesdamas slaptiką. Tai arba reiktų normalią mob versiją turėti arba tu reklamų visai nerodyti. Lankomumą tokie erzinantys dalykai tikrai mažina.
Mirza
Bench warmer

Team: MeetSharers
Int. league: World League.1.1

Postby a-darius » 2017-9-15 11:38

Vėl susirašiau su reklamos tiekėjais, tai reklamą uždarius. T.y. nuspaudus "x" ta pati reklama kurį laiką neberodoma (1-30d priklausomai nuo reklamos).
Tiesiog "refresh" nepakanka.

Mobilioji versija ir dizainas tikrai išlieka prioritetinis atnaujinimas. Tiesiog jam reikės skirti velniškai daug laiko. Ir prieš tai pradėdami norime didžiąją dalį "priežiūros" darbų perkelti į federacijas. T.y. kad mes galėtume fokusuotis su pačiu atnaujinimu, o bendruomenės reikalus tvarkytų pati bendruomenė.
a-darius
Admin

Postby ekstrasensas » 2017-9-17 21:30

Kuo maziau reklamu ir kuo daugiau simuliatoriaus tvarkymo!
ekstrasensas
Beginner

Team: PIRANIJOS
League: Lietuva.4.2
Int. league: World League.4.3

Postby ronas » 2017-9-17 21:37

Mirza wrote:Aš turiu premium ir reklamas esu išjungęs. Ir mane labai siutina, kai jungiantis per telefoną dar neprisiloginus išmetą tą reklamą per visą langą. Beveik visada ją packlikinu prieš suvesdamas slaptiką. Tai arba reiktų normalią mob versiją turėti arba tu reklamų visai nerodyti. Lankomumą tokie erzinantys dalykai tikrai mažina.

aš irgi naudoju premium. bet va šita reklamą prieš prisijungiant, visada išmeta. tiek per telefą, tiek per kompą, naršant atsilogina ir visada tą lažybų reklamą išmeta, absoliučiai visada.
ronas
Starter

Team: Los Pepes
League: Lietuva.2.1
Int. league: World League.1.1

Postby a-darius » 2017-12-2 11:15

Reklamą administruojanti firma sutiko laikinai pabandymui pakeisti reklamos rodymo sąlygas:
- sumažintas reklamų kiekis mobiliajame telefone (jau kuris laikas sumažinta)
- žaidime iššokanti reklama rodoma ne dažniau nei kartą per valandą (nuo šiandien)

Suprantu kad ankstesnis variantas buvo pernelyg "piktas" ir dalis vartotojų įsijungė reklamos blokavimo priemones.
Prašome jų nebenaudoti.
a-darius
Admin

Previous

Return to Žaidimo tobulinimas/Naujienos/Pasiūlymai