http://www.bballzone.net/
 

[LT] Adidas team(LTU) (03-14, apie visą antrą ratą!)

Users present their teams

Moderator: BBallZone Team LT

Adidas team(LTU) (03-14, apie visą antrą ratą!)

Postby dwyane3 » 2008-7-31 21:48

Krepšinio klubas "Adidas team(LTU)"

Komanda sukurta vos prasidėjus šeštąjam sezonui. Per tą laiką komanda žymiai sustiprėjo ir iš pradinės sudėties žaidėjų liko tik vienas - S. Baranauskas, kurio mainyti neįmanoma :)

Klube visi žaidėjai žaidžia apylygiai - vieni kiek geriau, kiti kiek prasčiau, bet labiausiai išsiskiria tik du - A. Bobelis ir V. Tamašauskas. Pirmasis per 21 minutę praleista aikštėje pelno 5,3 taško ir perima 3,3 kamuolio, bei renka 11,3 naudingumo balų. Antrasis per 17,3 minutės pelno po 11 taškų, be renka po beveik 9 naudingumo balus. Taip, statistika neįspūdina, bet komanda linkusi išbandyti visus turimus žaidėjus, tad dažnai pagrindinės sudėties žaidėjai ilsisi, tad krenta ir jų statistika.

Man tai yra pirmasis sezonas, bet yra ir atradimų ir nusivylimų.

Pradėsiu nuo atradimo(trumpai aptarsiu vieną ir parašysiu kelių pavardes kas dar nustebino). Tai jaunasis Fulgis Mačernius. Jam viso labo 17-ka, o per trumpa žaidimo laiką tikrai neblogai pasirodo(per 6,5 minutės spėja įmesti po 3,6 taško ir renka po keturis naudingumo balus). Žinant tai, kad su juo pasirašytas trijų sezonų kontraktas jo laukia gera ateitis Adidas team(LTU) ekipoje. ("Mažesnieji atradimai": Augis Bobelis(per 21 minutę, 6.1 taško, 2,7 atkovoto kamuolio, 3,1 rez. perdavimo, 2,9 perimto kamuolio ir 12,2 naudingumo balų).

Didžiausias nusivylimas, iš kurio vis dar tikiuosi solidesnio žaidimo - Dovydas Karecka, jis žaisdamas beveik 25 minutes pelno 5,8 taško, atkovoja 4,8 kamuolio, suklysta 2,2 karto ir surenka 6,8 naudingumo balo. Daugau nusivylimų nėra, gal kiek Simas Baranauskas, bet žinant, kad dažnai varijuojama taktikomis nėra ko liūdėti :)

Komanda itin stengiasi gauti žaidėjus, turinčius mažiausiai trijų metų kontraktus. Po neseniai atliktų mainų R. Barys į S. Cicinį ir J. Petravičių, komandoje trumpiausi kontraktai liko trejų metų. Tad visi žaidėjai turi nemažai potencialo tobulėti. Didžiausios viltys dedamos į Simą Baranauską, Fulgį Mačernių ir Nerijų Nemunaitį. beje, komandoje nra vyresnio žaidėjo kaip 24 metai.

Kol kas komanda aiškaus lyderio neturi, bet buvęs komandos vienas lyderių Herkus Trakelis rungtynėse prieš KK Vilkaviškio komandą pelnė 21 tašką, pramesdamas tik po vieną tritaškį ir dvitaškį, atliko 5 rez. perdavimus ir perėmęs net 14 kamuolių surinko 40 naudingumo balų!

Dabartinės sudėties tikrai neturėčiau, jei ne komandos "Savega" dovanos - keli vyresni žaidėjai su nemažomis algomis, bet už dyką. Juos protingai išmainiau ir po truputį lipdžiau dabartinį komandos pagrindą. Manau, gavosi visai neblogai :) Taip pat didelis ačiū visiems, su kuriais mes mainėmės žaidėjais, tiems, kurie man ką nors padovanojo ar padėjo gaudytis žaidime. Dėka pagalbininkų aš kol kas skinuosi tik pergales ir dar nepatyriau pralaimėjimo kartėlio ir žengiu pirmas lygoje, tad šio sezono tikslas nugalėti 6,12 lygoje ir kilti į aukštesnę lyga :)

Image

Adidas team(LTU) rekordai(pirmasis asmeninis, antrasis komandinis):

Daugiausia pelnyta taškų per rungtynes : S. Baranauskas 26 taškai(prieš Eagles, per 25min.) ; 105 taškai, prieš BC Grandus.

Daugiausia praleista taškų(komanda) per rungtynes : 95 taškai ; prieš Allstar.

Daugiausia atkovota kamuolių per rungtynes : D. Karecka 12, prieš BC Basketboleriai ; 38 prieš BC KoVi.

Mažiausiai atkovota kamuolių per rungtynes : 5, prieš BC Grandai.

Geriausia atkovotų kamuolių vidurkis - D. Karecka 4,7, komandos vidurkis 27 per rungtynes.

Geriausias baudų metimų pataikymas(vidurkis) : J. Petravičius 94proc.(29/31), komandos vidurkis - 79proc.(513 /649), šeštame sezone.

Geriausias dvitaškių pataikymas(vidurkis) : S. Baranauskas, 81proc.(92/114), komandos vidurkis - 67proc.(652 /969), šeštame sezone.

Geriausias tritaškių pataikymas(vidurkis) : V. Tamašauskas, 43proc.(22/51), komandos vidurkis - 30proc.(127 /419), šeštame sezone.

Daugiausia rezultatyvių perdavimų per rungtynes : A. Binza, 7 rez. perdavimai prieš komanda; 17 prieš BC Basketboleriai, KK Paneriai.

Geriausias rez. perdavimų vidurkis : A. Bobelis 2,5; komandos vidurkis - 10,8 per rungtynes(šeštajame sezone).

Daugiausia perimtų kamuolių - A. Bobelis, 21, prieš koldūnai team; 23 prieš koldūnai team.

Geriausia perimtų kamuolių vidurkis - A. Bobelis 4,4; komandos vidurkis - 20,7, šeštajame sezone.

Geriausias uždėtų blokų vidurkis - S. Baranauskas 1,2, komandos vidurkis - 8,3, šeštajame sezone.

Didžiausias per vienas rungtynes surinktas naudingumo koeficientas - H. Trakelis prieš KK Vilkaviškis; 115 prieš KK Vilkaviškis.

Mažiausias varžovų surinktas koeficientas : -17 I. Lukoševičius(BC Grandai); BC Grandai -19.

Geriausias vidutinis naudingumas - 13,7 A. Bobelis; komandos vidurkis 97,4, šeštajame sezone.

Mažiausias varžovų vidutinis naudingumas - 34,7, šeštajame sezone.Komandas aprašymas bus atnaujinamas, parašysiu, kai galėsiu, rungtynių aprašymą, savo, žaidėjų mintis :) galėsite sužinoti kada atnaujinti iš temos pavadinimo, bus parašyta data, kada atnaujinta. Gero skaitymo ir iki susitikimo krepšinio aikštėje! ;)
Last edited by dwyane3 on 2010-3-14 14:07, edited 91 times in total.
Adidas team(LTU) aprašymas

Jei iškils neaiškumų - parašyk man arba bet kuriam administracijos nariui.
dwyane3
Captain
 
Posts: 2054
Joined: 2008-5-30 14:23
Location: Alytus
Team: Adidas team(LTU)
Country: Image Lietuva
League: Lietuva.6.27
Int. league: World League.6.3

Re: Adidas team(LTU) (atnaujinta 08-01)

Postby dwyane3 » 2008-8-1 11:53

Aprašymas atnaujintas :) Ruras, galime sužaisti draugiškas, ir išsiaiškinti kas geriausias ;)
Adidas team(LTU) aprašymas

Jei iškils neaiškumų - parašyk man arba bet kuriam administracijos nariui.
dwyane3
Captain
 
Posts: 2054
Joined: 2008-5-30 14:23
Location: Alytus
Team: Adidas team(LTU)
Country: Image Lietuva
League: Lietuva.6.27
Int. league: World League.6.3

Re: Adidas team(LTU)

Postby SmecTa » 2008-8-1 13:01

Ruras wrote:Zinoma jeigu spresim pagal stiprumo reitinga ,o ne pagal dvyliktuka :)


Pagal dvyliktuka :lol: Pas tave nera stipriu zaideju, o tie kurie stirpus tai ju algos dideles... Nzn pagal vadovavaisi sakydamas, kad sudėtis neįspūdinga... Už tavo ji geresnė, o kaip 6 lygos komandai tai ji labai gera. Sekmės tau ;)
Image
User avatar
SmecTa
6th player
 
Posts: 1025
Joined: 2008-5-23 19:30
Location: Marijampolė
Team: Marijampolės Patrankos
Country: Image Lietuva
League: Lietuva.4.4
Int. league: World League.5.8

Re: Adidas team(LTU) (atnaujinta 08-01)

Postby dwyane3 » 2008-8-1 15:05

Dėkui, jei turėsiu laiko, tai šiandien trumpai aprašysiu rungtynes :)
Adidas team(LTU) aprašymas

Jei iškils neaiškumų - parašyk man arba bet kuriam administracijos nariui.
dwyane3
Captain
 
Posts: 2054
Joined: 2008-5-30 14:23
Location: Alytus
Team: Adidas team(LTU)
Country: Image Lietuva
League: Lietuva.6.27
Int. league: World League.6.3

Re: Adidas team(LTU) (atnaujinta 08-01)

Postby dwyane3 » 2008-8-1 20:29

Šiandien vyko draugiškos rungtynės Adidas team(LTU) prieš BC Basketboleriai, gerą komandos vadybininko draugą :) rungtynės prasidėjo gynybiniu stiliumi ir, kaip pasirodė toliau BC Basketboleriai žaidėjai taip ir nesurezgė daug rezultatyvių atakų. Rungtynės laimėtos triuškinamai - 77:52. Šiandieną sužibo Simo Baranausko žvaigždė - jis pelnė 22 taškus, prametė po du dvitaškius ir tritaškius, bei realizavo visus baudų metimus, taipogi perėmė penkis kamuolius ir penkiskart išprovokavo varžovus pražangai, ir surinko 30 naudingumo balų. Komandoje visi sužaidė neblogai, bet vėlgi kiek nuvylė Karecka, suklydo keturis kart, tačiau įmetė 8 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

Šiose varžybose visa komanda gerai gynėsi ir neleido varžovų įžaidėjams organizuoti atakų(vieno 9, kito 12 klaidų), bei prasileido tik 52 taškus. Tad varžybas vertinu 9/10, nes žaista prieš silpnesnį priešininką. Runtynių detalią statistiką rasite čia

Atnaujinta : Visi komandos žaidėjai labai nuliūdo sužinoję, kad komandos įkvėpėjas aikštėje peršalo ir medikų teigimu galės prisidėti prie komandos tik po savaitės.

Kelių žaidėjų ir trenerio mintys iš spaudos konferencijos, vykusios po rungtynių :

Simas Baranauskas : "Kaip vertinu savo pasirodymą? Neblogai. Draugiškos rungtynės skirtos labiau treniruotis, negu įrodinėti ką moki, bet regis man pavyko atlikti abu dalykus puikiai. Bobis(aut. past. A. Bobelis) peršalo? Jūs matėt kaip jis šiandien žaidė? Nieko "bičas" atsigaus ir prisidės savo nuostabia gynyba."

V. Tamašauskas : "Šiandien stengėmės primesti pvaržovams savo dominuojančią gynybą ir spausti jų įžaidėjus. Iš protokolo matosi, kad mums tai pavyko(šypsosi). Treneris mėgsta rotuoti taktikas, gynybiniu požiūri ši atrodė puikiai, puolimas kiek stringa, bet neabejoju, kad su laiku viskas susitvarkys, nes svarbiausios dvikovos dar tik artėja."

Treneris D. Maceina : "Šįkart, kaip minėjo Vydas(aut. past. V. Tamašauskas) stengėmės primesti sav gynybą spausdami jų įžaidėjus. Puolime žaidėme paprastai - du rieš du, bei vienas prieš vieną, ir tai regis labai patiko Simcei(aut. past. S.Baranauskui), bei Augiui(aut. past A. Bobeliui) ir mūsų "centrui" E. Sandai, kurie ir surinko daugiausia taškų. Tiesiog siūlau pažiūrėti į komandų naudingum balų skirtumą ir viskas tampa aišku(9213 Adidas eam(LTU) naudai).

Į spaudos konferenciją taip pat buvo pakviestas ir BC basketboleriai komandos lyderis Evaldas Jakimonis.

E.Jakimonis : Šiandien žaidėme klaikiai. Kaip galima įmesti tiek mažai taškų? Tiesą saknat, nejaučiau komandos draugų pagalbos, tad treniruotėse teks pasilikti ilgiau ir stengis vieniems kitus suprasti kiek galima geriau, nes 29 klaidos per rungtynes, kur tai matyta? Tai tebuvo draugiškas mačas ir neabejoju, kad mes padarysime išvadas ir karaliausime savoje lygoje.". Beje, paklaustas E. Jakimonis, kodėl neatliko nė vieno rezultatyvaus perdavimo, tyliai nusikeikė ir įsiutęs išėjo iš konferencijos patalpų.
Adidas team(LTU) aprašymas

Jei iškils neaiškumų - parašyk man arba bet kuriam administracijos nariui.
dwyane3
Captain
 
Posts: 2054
Joined: 2008-5-30 14:23
Location: Alytus
Team: Adidas team(LTU)
Country: Image Lietuva
League: Lietuva.6.27
Int. league: World League.6.3

Re: Adidas team(LTU) (08-01, priedėtas rungt. aprašas+interviu)

Postby a-darius » 2008-8-1 21:33

Puikus interviu. Galbūt panašius interviu kas nors suorganizuos ir BaskeBballZone susitikimo dalyviams :)
--- I'm pro fair game and tidy forum!---
(Aš už sąžiningą žaidimą. Bei švarų ir tvarkingą forumą !)
User avatar
a-darius
Admin
 
Posts: 13006
Joined: 2007-10-31 23:00
Team: Ant bajerio
Country: Image Lietuva
League: Lietuva.1.1
Int. league: World League.2.2

Re: Adidas team(LTU) (08-01, priedėtas rungt. aprašas+interviu)

Postby dwyane3 » 2008-8-1 21:35

Jei tik nieks nebėgs iš konferencijos patalpų ir nesikeiks :D
Adidas team(LTU) aprašymas

Jei iškils neaiškumų - parašyk man arba bet kuriam administracijos nariui.
dwyane3
Captain
 
Posts: 2054
Joined: 2008-5-30 14:23
Location: Alytus
Team: Adidas team(LTU)
Country: Image Lietuva
League: Lietuva.6.27
Int. league: World League.6.3

Next

Return to Clubs' presentations

Who is online

Users browsing this forum: No registered users

cron